Etui na telefon najlepsi producenci

  • by

Smartfony obecnej generacji wykonane z materiałów szklanych lub metalowych wymagają dodatkowej ochrony. Trzeba zabezpieczyć je od nagłych upadków czy przypadkowych uderzeń, co wcale nie jest takie łatwe. Dobre etui na telefon znacznie przyczynia się do problemu z zabezpieczeniem telefonów, które często wiele kosztują.

Jeśli chodzi o rodzaje etui to nie ma tutaj ograniczeń. Czy to będzie przezroczysta obudowa, która podkreśla oryginalny wygląd smarfona czy wyjątkowo wytrzymały case, który może przetrwać każdy wypadek telefonu – wybór jest naprawdę spory. Jest jednak kilka producentów, którzy są rozpoznawali, a ich etui wyróżniają się na rynku bardzo mocno. Przedstawiamy przegląd najlepszych, nowoczesnych obudów do telefonów.

Najlepsi producenci etui:

1. Spigen
2. Otterbox
3. Ringke
4. Incipio
5. Poetic

1. Etui na telefon Spigen

spigen neo hybrid case


Spigen to producent, który zajmuje w pełni zasłużone pierwsze miejsce na naszej liście. Oferuje on najróżniejsze etui w zależności od potrzeb swoich klientów, użytkowników smartfonów. Wśród nich można wymienić cienkie obudowy TPU, hybrydowe etui, z podstawkami, a także bardzo wytrzymałe dwuwarstwowe etui.

Można wyróżnić na przykład serie Neo Hybrid oraz Rugged Armor. Charakteryzują się wykonaniem z włókna węglowego, dzięki któremu etui ma wyróżniający się wygląd. Modele z tych serii są jednocześnie cienkie i smukłe. Posiadają one certyfikowaną ochronę klasy wojskowej, a to dzięki licznym testom.

Etui Neo Hybrid zawiera zdejmowalną, utwardzaną ramkę przeciw uderzeniom dla dodatkowej ochrony, a Rugged Armor posiada technologię poduszek powietrznych w rogach, aby amortyzować uderzenia i zagwarantować urządzeniu bezpieczeństwo.

Etui Spigen ma również wysoką kompatybilność z różnorodnymi modelami smartfonów, nawet z flagowcami takich marek jak Samsung, Apple, Google, Huawei, HTC, OnePlus, ZTE, Motorola, Sony. Spigen oferuje swoje produkty w rozsądnych cenach.

2. Etui na telefon Otterbox

otterbox defenderKolejnym przykładem popularnej marki, która ma do zaproponowania etui na telefon, które zapewnia ochronę smartfonom jest Otterbox. Jak każda firma, oferuje ona różne serie etui, ale pełną ochronę gwarantują serie Symmetry i Defender.

Obudowa Symmetry jest smuklejsza, nie powiększa telefonu aż tak jak etui z serii Defender. Ma również bardziej elegancki wygląd. Symmetry daje ochronę przed uderzeniami, a także przeciwdziała negatywnemu wpływowi pyłów na porty. Defender jest serią pancernych etui, osłaniających przy tym ekran, a oprócz tego wyposażonych w kaburę, którą można zaczepić o pasek i która może służyć jako podpórka.

Etui Otterbox są kompatybilne z wieloma urządzeniami, aczkolwiek ilość nie jest aż tak duża, jak u innych producentów. Etui są dostępne dla telefonów Apple, Samsung, HTC, LG, OnePlus i Huawei.

3. Etui Ringke

ringke case

Jeśli szukasz etui, które gwarantuje dużą ochronę ale nie sprawia, że telefon jest wielki i nieporęczny to Ringke będzie dobrym wyborem. Firma ma kilka etui, które są sporej grubości, dodają większych rozmiarów telefonom, ale od nich te smuklejsze etui są popularniejsze.

Jedną z serii, którą upodobali sobie klienci Ringke to Fusion. Etui z tej serii są wykonane z TPU, są przezroczyste, dzięki czemu można pochwalić się jakiej marki telefon się ma. Nie pogrubiają urządzenia, a przy tym posiadają amortyzujące elementy na rogach etui, który ma chronić przed nagłymi i przypadkowymi upadkami i uderzeniami. Krańce etui przy wyświetlaczu są nieco uniesione co ochrania wyświetlacz przed zarysowaniami.

Ringke wyróżnia się spośród innych firm tym, że posiada dużą kompatybilność z urządzeniami. Większość producentów etui oferuje swoje produkty dla flagowców, a Ringke jest otwarte na smartfony ze średniej półki, ale też tej niskobudżetowej. Można znaleźć etui do smartfonów takich firm jak: Apple, Samsung, HTC, LG, Xiaomi, Asus, Blackberry, Motorola, Sony, OnePlus czy Google. Nie są też one drogie w porównaniu z modelami innych producentów.

4. Etui Incipio

incipio dual pro

Firma Incipio dobrze jest znana na rynku etui. Oferują wąskie pokrowce, etui ze wzorami, etui w formie portfela, etui-folio, a także wyglądające mniej elegancko, ale praktyczne, grube etui, które zapewniają dużą ochronę dla smartfonów. Dzięki Incipio każdy znajdzie to, czego szuka.

Incipio to pierwsza marka, która wprowadziła na rynek dwuwarstwową ochronę. Ich najpopularniejszą serią jest DualPro. Wewnętrzna część etui z tej serii jest miękka, a zewnętrzna wykonana jest z materiału, który stosuje poliwęglanową formułę Plextonium, która jest przez nich opatentowana. Dodatkowo wygląda ona bardzo estetycznie i nie dodaje niepotrzebnej masy urządzeniu.

Incipio oferuje szeroki wybór etui kompatybilnych z wieloma popularnymi markami smartfonów. Cenę mają raczej wysoką, ale jakość etui jest tego warta.

5. Etui Poetic

poetic revolution

Poetic to ostatnia na liście marka, ale na pewno nie najmniej ważna. Jest to producent, który oferuje wiele etui, które spełnią wiele wymagań użytkowników smartfonów. W ich ofercie znajdują się etui typu hardshell, które są smukłe i przezroczyste, hybrydowe etui, a także grube, wytrzymałe osłony, które gwarantują dużą ochronę, a także nadają stylowy wygląd.

Najpopularniejsza seria u producenta Poetic to Revolution, która należy do kategorii tych najbardziej wytrzymałych, dających pełną ochronę i chroniących porty, a także ekran. Modele z tej serii posiadają specjalne podpórki.

Modele od firmy Poetic są dostępne dla wielu urządzeń ze średniej półki, ale też dla flagowców, np. dla Apple, Samsunga, HTC, Google, LG, OnePlus.

Źródło: https://www.androidauthority.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *