Diablo Immortal Samsung Galaxy S22 Ultra zaprezentowany w Korei Południowej – etui Spigen S22 Ultra

  • by

Diablo Immortal został wydany nie tak dawno temu, a jeśli jesteś fanem tej gry/serii, wygląda na to, że w Korei Południowej, Samsung zaprezentował specjalną wersję Galaxy S22 Ultra we współpracy z Spigen i LG U+ (lokalny operator w Korei Południowej).

SPIGEN Samsung Galaxy S22 Ultra Airskin Crystal

Aby dostać telefon w swoje ręce, klienci będą musieli śledzić transmisje na żywo LG U+, które będą się odbywały w nocy z 10 na 16 czerwca, a podczas nich użytkownicy będą mieli szansę wygrać bilet, który pozwoli im kupić telefon, co w istocie sprawia, że jest to swego rodzaju loteria.

SPIGEN Samsung Galaxy S22 Ultra Slim Armor CS

W sumie dostępnych będzie tylko 100 biletów, ale dla szczęśliwców, którzy wygrają, cały pakiet będzie kosztował około 1300 dolarów. W pakiecie znajdzie się karnet bojowy do gry, skórzana podkładka pod mysz z mapą świata gry, druk soczewkowy oraz akcesoria Spigen S22 Ultra, takie jak etui typu bumper, podkładka do ładowania bezprzewodowego i wysuwane gniazdo.

SPIGEN ULTRA HYBRID GALAXY S22 ULTRA MATTE

Oczywiście w zestawie znajdzie się również telefon, a w zestawie będzie specjalne drewniane pudełko z wysuwaną pokrywą. Nie jest to najtańszy pakiet, jaki widzieliśmy, ale jeśli chcesz posiadać coś, co jest bardzo limitowane, to jest to Twoja szansa. Nie jesteśmy pewni, czy podobne loterie będą organizowane na innych rynkach, ale na razie wygląda na to, że będą one dostępne tylko dla mieszkańców Korei Południowej.

Źródło: swavedigest.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *