10 najlepszych akcesoriów dla nowego iPhone’a

  • by

Rok 2019 nie mógł być inny pod względem nowości od firmy Apple. Nowy iPhone 11 oraz 11 Pro jest dostępny na rynku. W związku z tym akcesoria do iPhone’a nie tylko mogą być przydatne, ale też mogą znacznie ułatwić codzienne korzystanie ze smartfona. Nie są one przeznaczone tylko dla nowego iPhone’a. Jeśli użytkujemy starsze modele to warto odświeżyć swój zestaw akcesoriów o nowsze rzeczy.

1. Apple AirPods

Apple AirPods


Zdecydowanie najczęściej spotykane akcesorium na ulicach. Są to podstawowe słuchawki douszne bezprzewodowe, które są małych rozmiarów, ale mogą naprawdę dużo. Sprawdzą się w codziennych, zawodowych sytuacjach, ale też w ruchu. Jest to dobra rzecz na podróż – mała i prosta do przechowania. Nie są one najlepszymi słuchawkami jakie na rynku można dostać pod względem dźwięku, ale pasują do iPhone’a i dla niego zostały stworzone.

2. Beats Powerbeats Pro

Beats Powetbeats Pro


Są to słuchawki douszne, które mają ciekawe zabezpieczenie przed spadaniem i tym przede wszystkim wygrywają z wyżej wymienionymi. Powerbeats Pro by Dr. Dre nadają się do intensywnego treningu, dzięki oporności na wodę i pot. Bateria wystarcza nawet na 12 godzin. Posiada wbudowane elementy sterujące odtwarzaniem muzyki i odbieraniem połączeń, można również regulować głośność i włączać pauzę. Słuchawki gwarantują dużą stabilność i komfort noszenia.

3. Najlepsze etui do iPhone’a – Otterbox Pop

Etui Otterbox Pop

Jest to bardzo stylowe etui, które producent oferuje w różnych kolorach i wzorach. Wykonane jest z wysokiej jakości materiałów, dzięki którym iPhone przetrwa najgorsze czynniki zewnętrzne – upadki, uderzenia, kontakt z twardymi przedmiotami. Zawiera specjalny, okrągły stojak. Przydatna funkcja podczas oglądania filmów. Można ją łatwo spłaszczyć, kiedy jej nie używamy. Stojaka można również używać do łatwiejszego podtrzymania smartfona jedną ręką. Można wymienić go na inny jeśli aktualny wzór nam się znudzi. Działa z bezprzewodowym ładowaniem Qi.

4. Etui CatTongue

CatTongue etui


Etui CatTongue to innego rodzaju, ale równie skuteczne etui na smartfon. Wyróżnia się on budową antypoślizgową – specjalna powłoka z tyłu pozwala utrzymać telefon w ręku dużo stabilniej. Ich zaletą jest również to, że chronią naprawdę dobrze. Można je założyć na inną obudowę lub na telefon. Nie zbierają kłaczków, ale w razie czego są łatwe do czyszczenia. Etui skradły serca wielu wielbicielom nowych akcesoriów do iPhone’a.

5. Adapter do słuchawek

adapter do słuchwek

Bardzo przydatne akcesorium dla osób, które posiadają model iPhone’a bez portu słuchawkowego. Niestety Apple do zestawu nie dodaje adapteru pod słuchawki. Krótki, mini adapter wystarczy, aby móc podłączyć ulubione, przewodowe słuchawki i słuchać muzyki z telefonu.

6. Ładowarka bezprzewodowa – Mophie Charge Stream Pad+

ładowarka bezprzewodowa Mophie Charge

Technologia kompatybilna z najnowszymi modelami iPhone’ów daje wiele opcji ładowania bezprzewodowego. Podkładki do ładowania Mophie Stream mają gumową powierzchnię, aby telefon nie spadał podczas ładowania. Daje możliwość ładowania o mocy 10 W co w znaczny sposób przyspiesza pełne naładowanie smartfona.

7. Zasilacz Apple 30 W

zasilacz Apple 30 W

Standardowy zasilacz w telefonach ma dość małą moc i ładuje telefon dość wolno. Apple nie zaoferowało klientom opcji szybkiego ładowania. Niektórzy jednak potrzebują dużo szybciej naładować swój telefon. Stąd pomysł na zasilacz o dodatkowej mocy 30 W. Po 30 minutach połowa baterii będzie naładowana.

8. Adapter do kart SD

czytnik kart SD

Nowy iPhone 11 Pro został wyposażony w aparat tylny z potrójnym obiektywem i szybki układ Aion Bionic, który pozwala na robienie wyraźnych zdjęć w słabszych warunkach oświetleniowych. W związku z tym zdjęcia będą zajmowały dużo więcej miejsca. Nie ma co zapychać telefonu mnóstwem zdjęć. Można wykorzystać moc czytnika kard SD i masowo importować duże ilości zdjęć. Akcesorium idealne dla osób, które robią dużo zdjęć.

Źródło: https://www.wired.com/gallery/best-iphone-accessories/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *