Akcesoria do smartfonów na prezent

  • by

Akcesoria do smartfonów są bardzo popularne na rynku już właściwie dla każdego. Przecież każdy już ma smartfona, dlatego akcesoria GSM na prezent sprawdzają się bardzo dobrze.

Zbliża się czas świąteczny, dlatego warto zastanowić się czego potrzebują bliskie nam osoby. Bardzo możliwe, że mają smartfona, ale czy wykorzystują go w pełni? Być może brakuje czegoś, co może zwiększyć radość z używania najpopularniejszego urządzenia elektronicznego.

Jeśli bliska osoba używa smartfona, warto rozglądnąć się za akcesoriami GSM na prezent. Oto lista propozycji akcesoriów na prezent.

Wysokiej jakości selfie-stick

selfie stick

Jeśli bliska osoba lubi robić zdjęcia typu selfie, a jest bardzo dużo takich osób, to warto postawić na wysokiej jakości selfie stick, np. Fugetek FT-568. Jest wykonany z mocnych materiałów, aby mógł rozciągnąć się do 50”. Uchwyty na telefon są wymienne, dzięki czemu można dopasować do swojego modelu smartfona. Pilot Bluetooth łączy się z wieloma urządzeniami, więc nie ma potrzeby wymiany go podczas zmiany urządzenia.

Ładowarka na prezent

ładowarka HoleideoAkcesoria mobilne muszą być przede wszystkim wygodne i ułatwiać codzienne korzystanie ze smartfona. Dlatego właśnie kolejną propozycją jest ładowarka, którą również można podłączyć do źródła energii. Na rynku jest wiele propozycji power banków, ale ładowarka przenośna Heloideo jest naprawdę dobrym wyborem. Zasilacz ten posiada wszystkie potrzebne kable: zasilacz sieciowy, USB typu A oraz USB typu C. Bateria ma pojemność 5000 mAh co zapewnia pełne naładowanie telefonu oraz maksymalnie dwa dodatkowe naładowania.

Dźwięk na wyższym poziomie dzięki głośnikowi Bluetooth

głośnik bluetooth

Czasami chcemy posłuchać sobie muzyki i oczekujemy lepszej jakości dźwięku niż z głośników w smartfonie. Głośnik Bluetooth jest idealny na imprezę, a także do auta, gdzie nie ma obsługi Bluetooth. Model głośnika Archer 25 zapewnia świetnej jakości dźwięk mimo niewielkiego rozmiaru głośnika. Wygląd głośnika jest również bardzo ciekawy, przypomina sprzęt w stylu retro. Wykończenie ma bambusowe, a tył wykonany z tkaniny. Jest dość ciężki, ale za to daje głośny dźwięk o mocy 25 watów.

Słuchawki na prezent

słuchawki douszne dla biegaczy

Słuchawki douszne są bardzo przydatne dla biegaczy, dla spacerowiczów, turystów – ogólnie dla osób, które często są w ruchu. Gwarantują wysokiej jakości dźwięk oraz izolację, a w dodatku są niewielkich rozmiarów. Szczególnie słuchawki model Sennheiser HD1 oferuje to i jeszcze więcej, aby użytkowanie ich było efektywne. Konstrukcja wokół szyi jest ergonomiczna, wygodnie się ją nosi kiedy mamy je w środku oraz kiedy ich nie używamy. Mogą się łączyć z dwoma urządzeniami jednocześnie – laptopem oraz telefonem. Firma Sennheiser jest znaną marką, która specjalizuje się w tworzeniu tego typu urządzeń

Zestaw teleobiektywów

zestaw teleobiektywów Lingwei

Aparaty w smartfonach są w dzisiejszych czasach naprawdę dobre, dlatego trudno jest wyjaśnić posiadanie osobno aparatu cyfrowego. Jednak problem aparatów w smartfonach polega na tym, że mają niski zoom optyczny. Dlatego zestaw teleobiektywów Lingwei dodaje 18-krotny zoom optyczny do smarftona, dzięki czemu jest się jeszcze bliżej akcji, którą się uwiecznia. Zestaw ten jest wyposażony w statyw dla dodatkowej stabilizacji, pokrowiec i ściereczkę do czyszczenia. Jest to tego typu przedmiot, który każdy chce, ale nie każdy sobie kupi dla siebie.

Klawiatura Bluetooth dla lepszej produktywności

klawiatura Bluetooth

Nie każdy chce ciągle podróżować z laptopem. Z drugiej strony potrzebujemy w podróży coś więcej napisać niż jednego emaila. Jakie jest więc rozwiązanie? Klawiatura Bluetooth rozwiązuje wiele problemów w tym zakresie. Jeśli często jesteśmy w ruchu i potrzebujemy sporo pisać klawiatura Bluetooth firmy Microsoft jest dobrym wyborem. Ta uniwersalna klawiatura łączy się z każdym urządzeniem, a nawet z dwoma i przełączać się między nimi za pomocą jednego przycisku. Klawiatura składa się na pół, aby ułatwić jej pakowanie oraz przenoszenie i przechowywanie.

Szybsze ładowanie dzięki bezprzewodowej ładowarce

bezprzewodowa ładowarka Anker

Ładowanie bezprzewodowe to temat znany, dlatego na rynku można zobaczyć wiele urządzeń do tego celu. Teraz, kiedy Apple wprowadziło ładowanie bezprzewodowe, z pewnością ten temat stanie się głównym nurtem w świecie smartfonów. Anker jest jedną z wiodących marek akcesoriów do smartfonów. Bezprzewodowa, małych rozmiarów podkładka ładująca to przydatny i niedrogi gadżet do smartfona. Obsługuje szybkie, bezprzewodowe ładowanie z dodatkowym gniazdkiem ściennym. Jest małych rozmiarów, cienkie i wygodne do przenoszenia.

Uchwyt rowerowy dla rowerzysty

uchwyt rowerowy na smartfona

W podróży nie zawsze oznacza w pociągu, samolocie lub samochodzie. Kiedy jest się w drodze na rowerze, też czasami trzeba skorzystać ze smartfona. W takich sytuacjach Ekneeo ma dobre rozwiązanie dla rowerzystów. Uchwyt rowerowy Enkeeo zapewnia szybkie i solidne połączenie z kierownicą i jest łatwe w montażu. Uchwyt można obracać w pionie i w poziomie. Mocowanie trzyma telefon za pomocą zacisku, a ponadto zawiera cztery silikonowe elementy, które utrzymują cztery rogi telefonu.

Statyw GorillaPod

statyw

Są takie momenty, że potrzebujemy ustabilizować telefon do zdjęcia za pomocą statywu. Jak robimy zdjęcie portretowe czy z bliska to potrzebujemy, aby zdjęcie było wyraźne. Telefon jest lekki, więc nie potrzebuje ciężkiego sprzętu. Są też sytuacje, że nie mamy równego podłoża, na którym stanąłby statyw. JOBY GorillaPod to gadżet na takie sytuacje. Ten elastyczny statyw jest niewielkich rozmiarów. Przechowuje i przenosi się go w łatwy sposób – można włożyć do torby lub na niej go zawiesić i nie będzie on przy tym przeszkadzał. Zaginane nogi pozwalają na przymocowanie go prawie w każdym miejscu: na balustradzie, gałęzi, drzewie. Jest elastyczny i wygodny.

Uchwyt samochodowy do smartfona Mpow

uchwyt samochodowy do smartfona

W idealnym świecie każdy z nas trzyma w kieszeni smartfon jadąc samochodem. Jednak większość tego nie robi, więc trzeba znaleźć inne rozwiązanie. Mpow ma dobre rozwiązanie, do którego wykorzystuje gniazdo CD w radiu samochodowym. Wkładamy uchwyt, przekręcamy śrubę, aby rozszerzyć uciski i zablokować. Telefon jest bezpieczny i możliwy do ściągnięcia jeśli będziemy używać odtwarzacza CD. Nie wymaga kleju, więc nie trzeba nic specjalnie sprzątać po uchwycie jeśli zmienimy samochód.

Podsumowanie

Lista akcesoriów do smartfonów jest dość długa, ale to tylko wierzchołek góry lodowej, bo wybór jest dużo, dużo większy. Jakie produkty dodalibyście do tej listy? Zapraszamy do dodawania propozycji w komentarzach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *