Najlepsze uchwyty samochodowe dla Samsunga Galaxy S10 w 2019 roku

  • by

W dobie akcesoriów takich jak Android Auto, Google Assistant i Bixby, nie ma dziś absolutnie żadnego powodu, aby trzymać w ręku telefon podczas jazdy. A jeśli wepniesz swój smartfon w uchwyt samochodowy, będziesz miał jeszcze mniej powodów, by go w ogóle dotykać w trakcie prowadzenia auta. Uchwyty samochodowe z funkcją Qi pozwalają na ładowanie telefonu bez konieczności podłączania go pod ładowarkę za każdym razem! Jeśli masz Samsunga Galaxy S10, z pewnością poniższe uchwyty są tymi, którym powinieneś przyjrzeć się z bliska.

Pewny, bezpieczny wybór – iOttie Easy One Touch 4

Jeśli potrzebujesz niezawodnego i niedrogiego uchwytu samochodowego, na którym możesz polegać każdego dnia, nie musisz szukać dalej niż iOttie Easy One Touch 4. Jest to uchwyt, który można łatwo zamontować na desce rozdzielczej lub przedniej szybie i który dba o bezpieczeństwo Samsunga S10 jak żaden inny produkt, a do tego jego cena jest trudna do przebicia.

Coś dla każdego – Uniwersalny uchwyt samochodowy od Beam Electronics

Jeśli szukasz uchwytu samochodowego, który może pomieścić Galaxy S10 lub dowolny inny smartfon, dobrze trafiłeś. Ten regulowany produkt obsługuje niemal każdy smartfon o szerokości od 1,9 do 3,7 cala. Zamocuj go do otworów wentylacyjnych w samochodzie za pomocą klipsa. Uchwyt dostępny jest w kolorze czarnym lub szarym.

Trzymaj się mocno – Vicseed Car Phone Mount

Ten samochodowy uchwyt utrzymuje Galaxy S10 stabilnie w jednym miejscu i zapobiega drganiom telefonu podczas jazdy. Będziesz mógł przymocować go do większości poziomych lub pionowych otworów wentylacyjnych znajdujących się twoim aucie. Wykonany jest z twardego tworzywa sztucznego z solidnym stopem aluminium, tworząc wytrzymały uchwyt, z którego można korzystać przez wiele lat.

Gotowy na Qi? –  iOttie Easy One Touch Qi

Seria sprężynowych mocowań iOttie Easy One Touch jest najbardziej rekomendowanym produktem od lat, a modele Qi kontynuują tę tradycję doskonałości. Podczas gdy iOttie sprzedaje też modele montowane na desce rozdzielczej samochodu, modele przeznaczone na otwory wentylacyjne są w stanie lepiej chłodzić telefon podczas ładowania latem, w drodze do pracy lub na wakacjach.

Szybko i bezprzewodowo – Anker PowerWave

Ten samochodowy uchwyt z funkcją Qi jest przyjazny dla obudów, kompatybilny z większością otworów wentylacyjnych i modeli telefonów, a jego podstawka posiada specjalne oznaczenia pomagające nam z góry określić kompatybilność naszego urządzenia z tym uchwytem.

Dwa za jeden – Uchwyt samochodowy Maxboost

Kto nie lubi dostawać dwóch rzeczy w cenie jednej? Ten pakiet od Maxboost daje nam dwa uchwyty za mniej niż cena jednego wielu innych marek. Ten konkretny uchwyt mocuje się do otworu wentylacyjnego samochodu i do utrzymaniu telefonu w stabilnej pozycji wykorzystuje on magnesy. Naprawdę uwielbiamy, jak kompaktowy i łatwy w obsłudze jest ten produkt.

Precyzyjny, ale i drogi – ProClip

Ten uchwyt jest idealną alternatywą, jeśli nie znosisz mocowania niczego na otworach wentylacyjnych ani przyssawek, a raczej szukasz uchwytu, który wygląda, jakby był wbudowany bezpośrednio w twój samochód. Te mocowania ProClip są wykonywane na zamówienie dla każdego modelu samochodu i telefonu, w tym dla Galaxy S10, więc zdrowy rozsądek sugeruje, że przyjdzie nam raczej słono zapłacić za tę precyzję.

Minimalny zacisk – Kenu Airframe +

Ten uchwyt do mocowania jest tak mały, że można szczerze zapomnieć, że w ogóle istnieje, kiedy nie ma telefonu w swoich szczękach. Można go łatwo zmieścić w torbie podręcznej lub schowku. Zaoszczędzimy kilka do kilkunastu złotych kupując ten produkt w czarnym kolorze, ale warto zainwestować odrobinę więcej, ponieważ dopiero w bieli prezentuje się on naprawdę dostojnie.

Idealne rozwiązanie dla fanów starej szkoły – Trianium Magnetic Air Vent

Faktem jest, że nie można używać uchwytu magnetycznego i bezprzewodowego ładowania Qi, ale jeśli nadal korzystasz z przewodowych ładowarek, uchwyty magnetyczne są tanie i niezawodne. Mocowania Trianium mieszczą w sobie aż sześć magnesów zamiast tradycyjnych czterech, a wyrafinowane aluminiowe akcenty świetnie wyglądają u osób podróżujących samochodem w celach służbowych.

Uchwyt do zamontowania na odtwarzaczu CD – Mpow 051

Wiesz już, że uchwyty samochodowe działają na przedniej szybie, kratce wentylacyjnej i desce rozdzielczej, ale czy wiedziałeś lub wiedziałaś, że są też takie, które można przymocować do odtwarzacza CD? Taki właśnie jest uchwyt samochodowy od Mpow, który jest dostępny w trzech różnych kolorach i zapewnia pewny uchwyt i regulowane pole widzenia.

Gdybyśmy musieli wybrać tylko jeden…

Każdy uchwyt samochodowy jest lepszy niż brak uchwytu samochodowego, ale z nich wszystkich uważamy, że iOttie Easy One Touch 4 będzie optymalnym rozwiązaniem dla większości osób. Proces montażu jest w nim dość prosty, możemy ustawić uchwyt pod wieloma różnymi kątami, a oferowany produkt posiada niezwykle ciasny zacisk, przez co jest też bardzo bezpieczny. Poza tym jest dostępny w cenie, którą naszym zdaniem większość ludzi będzie w stanie zapłacić, zwłaszcza że dostajemy sporo w zamian.

Jeśli nie, iOttie Easy One Touch Qi to kolejny świetny wybór. Jest to zasadniczo ten sam uchwyt co One Touch 4, z tą różnicą, że służy również jako bezprzewodowa ładowarka Qi! Zapłacisz więcej za tę dodatkową funkcjonalność, ale dla niektórych osób będzie to inwestycja warta dodatkowych kilkunastu złotych.

Wreszcie, jeśli nie chcesz wydać dużo pieniędzy, ale nadal być spokojnym o swój smartfon podczas jazdy samochodem, trudno jest trafić lepiej niż uchwyt samochodowy Maxboost . Dwa mocowania za tak niską cenę? Kto by się na to nie pisał! 

Źródło: www.androidcentral.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *