Najlepsze skórzane etui dla Samsunga Galaxy S9 i S9+ w 2019 roku

  • by

Samsung Galaxy S9 i S9+ to telefony z najwyższej półki, które zasługują na etui z najwyższej półki, aby zapewnić im właściwe zabezpieczenie. I chyba nie ma nic innego, co sugerowałyby powagę i jakość tak bardzo jak skórzane wykonanie. Skórzane etui również wydają się być bardziej funkcjonalne, często z łącząc w sobie funkcję portfela, co wielu osobom będzie z pewnością bardzo na rękę. A nawet jeśli kochasz swój portfel i nie jesteś fanem tego typu rozwiązań dwa w jednym, wiedz, że producenci pomyśleli i o tobie. Tak więc do dzieła!

Wykonany z autentycznej skóry pochodzenia europejskiego – Snakehive Genuine Leather Wallet Case

Nie wszystkie skórzane etui są wykonane z prawdziwej skóry, ale te od Snakehive – tak. Te skórzane kejsy są dostępne w siedmiu różnych kolorach i z pewnością będą się ładnie starzeć w miarę upływu czasu. Każdy pokrowiec jest zszywany ręcznie i posiada miejsce na karty kredytowe oraz wszystkie inne przydatne funkcje, jakich można oczekiwać od etui z klapką.

Funkcjonalne połączenia etui i portfela – Case Mate Wallet Folio Case

Kiedy myślisz o skórzanych etui, prawdopodobnie wyobrażasz sobie portfel z klapką, ponieważ jest to najpopularniejsze rozwiązanie praktykowane na rynku. A skoro tak, to czemu by nie rozważyć tego klasycznego pokrowca od Case Mate, który urzeka tradycyjnym designem i dostępnością wielu przegródek na karty, przezroczystą przegródką na dowód osobisty i dodatkową boczną kieszenią do przechowywania gotówki? Ta zintegrowana obudowa utrzymuje nasz telefon bezpiecznym w środku, a przednia klapka chroni wyświetlacz po zamknięciu.

Do wyboru, do koloru – Design Skin Folio Wallet Case

W skórzanych etui chodzi przede wszystkim o styl, nieprawdaż? Dlaczego więc zadowalać się nudnym, czarnym skórzanym etui, kiedy możemy wybierać spośród wielu ciekawych kombinacji kolorów? Taka myśl przewodnia przyświeca bynajmniej Design Skin, oferującemu swój produkt w dziewięciu różnych stylach. Każde etui ma wewnątrz trzy przegródki na karty i dokumenty oraz boczną kieszeń do przechowywania gotówki lub paragonów. Do tego każdy z pokrowców jest wykonany ręcznie z miękkiej autentycznej skóry, która doskonale leży w dłoni.

Etui i portfel w jednym- Amovo 2-in-1

To etui/portfel wykonane z syntetycznej skóry może być idealnym futerałem na twój telefon Galaxy S9 i S9+. Czekają tu na nas trzy przegródki na karty i kieszeń na pieniądze, uzupełnione magnetycznym zamknięciem i pokrywą, która składa się w podpórkę. Wewnętrzną obudowę tego pokrowca można odczepić od magnetycznego uchwytu, dzięki czemu stanie się on świetnym skórzano-gumowym etui w momencie, gdy nie potrzebujemy funkcji portfela. Produkt dostępny w trzech kolorach.

Prostota i elegancja – Shieldon Leather Wallet Case

Pokrowce Shieldon dla smartfonów Galaxy S9 i S9+ mają ukryte magnetyczne zamknięcie, które nadaje im elegancki wygląd. Są one dostępne w kolorze czarnym, czerwonym lub bardzo pociągającym niebieskim. Wewnętrzne obicie wykonane jest tu z elastycznego, gumowego tworzywa TPU, które chroni telefon przed upadkami i obiciami. W przedniej części pokrowca znajdują się trzy przegródki na karty i dokumenty oraz dodatkowa kieszeń na gotówkę.

Skórzany portfel bez klapki – Poetic Nubuck Credit Card Slot Case

Poetic jest znany z podejmowania odważnych decyzji projektowych w swoich kejsach i pewnym było, że wymyśli coś równie wyjątkowego ze swoim pokrowcem Nubuck. Tak się też stało. Ten unikalnie wyglądający futerał łączy w sobie solidną powłokę z tworzywa TPU z perforowaną skórą syntetyczną biegnącą wzdłuż dolnej połowy obudowy, która posiada w środku przegródkę mogącą pomieścić do dwóch kart jednocześnie.

Skórzane etui dodadzą stylu i klasy każdemu telefonowi

Kupując flagowy model telefonu z górnej półki taki jak Galaxy S9, warto mieć dla niego etui godne zainwestowanych pieniędzy. Skórzane pokrowce są idealnym i stylowym rozwiązaniem dla tego dylematu.

Istnieje wiele hybryd łączących skórzane etui z portfelami, ale dzieje się tak tylko dlatego, że jest to jeden z najmądrzejszych sposobów włączenia elementu skóry do etui na telefon. Najlepiej z nich wszystkich zapowiada się Snakehive Folio, ponieważ jest wykonany z prawdziwej skóry i zapewnia niezawodną ochronę telefonu, a jednocześnie pozwala przechowywać najważniejsze karty i gotówkę w jednym miejscu. Jeśli jednak szukacie skórzanego etui bez przedniej osłony, warto by rozważyć ofertę Poetic Nubuck.

Gdyby wreszcie okazało się, że skórzane etui w ogóle nie jest dla ciebie, wiedz, że istnieje wiele innych pokrowców dla Galaxy S9 i S9+. Na pewno znajdziesz coś, co odpowiada twoim potrzebom.

Źródło: www.androidcentral.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *