Czy iPhone nie jest zbyt delikatny ?

  • by

Zalety telefonów iphone znają wszyscy. Znakomity design, szybkość pracy i przede wszystkim bardzo łatwa obsługa pozwalająca cieszyć się miernym ale błyszczącym telefonem każdemu lemingowi przyciągnęły do tej marki bardzo dużo wiernych klientów. Niestety iphone ma także swoje wady.
Dość poważnym kłopotem jest utrzymanie telefonu w czystości. Palcuje się on bardzo łatwo a jeśli będzie miał on kontakt z typowo tłustymi zabrudzeniami to bez odpowiednich wysiłków nie odmyjemy go łatwo. Ekranu dotykowego w żaden sposób nie ochronimy w czasie użytkowania ale reszta obudowy może być bardzo skutecznie schowana w futerale. Ilość futerałów dostępnych dla tego telefonu jest niemal tak samo duża jak ilość aplikacji, które można na nim uruchomić. Każdy jest w stanie znaleźć coś dokładnie dopasowanego do swojego gustu. Futerał ochroni też telefon przed porysowaniem w kieszeni lub po odłożeniu go gdzieś.
Poważną wadą iphone’a jest także jego katastrofalna nieodporność na wstrząsy. W sytuacji, w której konkurencyjne modele się nawet nie zarysują, iphone rozpadnie nam się na śrubki a przynajmniej zniszczeniu ulegną wszystkie części szklane. Uratować nas mogą specjalne gumowe bumpery, które zmniejszą znacznie sille uderzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *