Recenzja: Etui Spigen Aluminum Fit dla iPhone’a 6

  • by

Pokrowiec Spigen Aluminum Fit dla iPhone’a 6 jest następcą zeszłorocznego modelu Saturn, jaki chronił iPhone’a 5. To ultra cienkie rozwiązanie zostało stworzone z myślą o tych użytkownikach, którzy lubią dbać o bezpieczeństwo swojego smartfona bez specjalnego pogrubiania go.

Na pierwszy rzut oka widać, że pokrowiec Aluminum Fit dla iPhone’a 6 zamienia szeroko pojętą odporność na lekkość oraz stylową prezencję. Poniżej znajdziecie krótki opis naszych przemyśleń nad temat tej oferty koreańskiego producenta.

Etui Spigen Aluminum Fit dla iPhone’a 6 posiada poliwęglanową powłokę przykrytą z tyłu szczotkowanym aluminium. Ten pokrowiec-obudowa dostępny jest w czterech wariantach kolorystycznych: złotym, srebrnym, szarym (takim samym jak wyjściowa kolorystyka iPhone’a 6) oraz ciemnoniebieskim odcieniu nazwanym Metal Slate.

Spigen Aluminum Fit na żywo

Spigen Aluminum Fit prezentuje się w praktyce bardzo dobrze.

Jest to jeden z niewielu przypadków, gdzie za relatywnie niewielkie pieniądze dostajemy coś, co sprawia wrażenie produktu z najwyższej półki.
Ergonomia Aluminum Fit to kawał dobrej roboty. Wszystkie przyciski i wejścia iPhone’a 6 są tu pozostawione odsłonięte, a tym samym dostęp do nich jest bezproblemowy. Cienki profil pokrowca pozwala z kolei na prostą obsługę smartfona przy użyciu jednej ręki.


Stylowe etui od Spigen


Nie powinno nikogo zdziwić stwierdzenie, iż pokrowiec Aluminum Case od Spigen wymaga od nas pewnego kompromisu w kwestii samego zabezpieczenia iPhone’a 6. Etui z łatwością poradzi sobie z zarysowaniami, jednak na tym w sumie kończą się jego możliwości. W przypadku upadku, nie należy spodziewać się absorpcji wstrząsów znanej z innych, nieco lepiej zbudowanych modeli pokrowców tego producenta.
Odsłonięte górne i dolne krawędzie słuchawki oznaczają, że poważniejszy upadek może doszczętnie ją zniszczyć. Jak już zdążyliście zauważyć, Aluminum Fit – choć miły dla oka – z pewnością nie jest produktem dla tych, którzy maja w zwyczaju upuszczać swój telefon.

Podsumowanie


Możliwe, że pokrowiec Spigen Aluminum Fit to najlepiej wyglądające etui dla iPhone’a 6 poniżej cenowego progu 20$. Oprócz swojej ładnej aparycji, czekają tu na nas cienki profil oraz świetnej klasy ergonomia. Polecamy z czystym sumieniem wszystkim tym, którzy są w stanie żyć z niedociągnięciami wspomnianymi powyżej. Case Spigen Aluminum Fit dla iPhone’a 6 jest dostępny w cenie od 15$ do 18$, w zależności od wariantu kolorystycznego

Źródło: gsmarena.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *